Dámské kalhoty bordó

Materiál
100% bavlna

• jako na obrázku
  • , zakoupeno v sivashop.cz

• Příjemná bavlněná látka.
    • Hezká barva.

Bohužel mi kalhoty byly moc dlouhé při svých 162 cm, takže jsem je vracela. Objednala jsem si vel. L kvůli velikosti pasu, který ale seděl :)

Barva
vínová
Materiál
100% bavlna

Kalhoty jsou vyrobené z tenké bavlněné látky, po stranách mají všité dvě kapsy. V pase je guma, která se dá stáhnout stylově zakončenou šnůrkou.

Kalhoty jsme pečlivě změřili. Velikost si zkontrolujte, pravděpodobně budete potřebovat větší, než běžně nosíte. Pokud vám například sedí L, doporučíme vám XL nebo dokonce 2XL.

Rozměry kalhot: obvod pasu ( od - do) délka nohavic (měřeno od pasu)

M 64–74 cm 98 cm

L 70–80 cm 106 cm

XL 76–82 cm 110 cm 2XL 84–96 cm 112 cm 3XL 86–100 cm 114 cm 4XL 90–110 cm 115 cm

• jako na obrázku
  • , zakoupeno v sivashop.cz

• Příjemná bavlněná látka.
    • Hezká barva.